24 Kolejka 3 Liga Zwycięstwo w Środzie Wielkopolskiej . Polonia Środa Wielkopolska vs KS Stolem Gniewino 1:3

W sobotnie południe nasza drużyna zmierzyła się z piątą drużyną III ligi gr. II - Polonią Środa Wielkopolska. Trener Jerzy Jastrzębowski nie mógł wystawić w tym meczu z Adriana Liberackiego i Arkadiusza Klareckiego, Faworytem tego spotkania byli gospodarze, ale drużyna Stolema od samego początku postawiła trudne warunki drużynie ze Środy Wielkopolskiej. Od samego początku gry Gniewinianie zagrażali bramce gospodarzy, a efekt tych poczynań był widoczny już w 25 minucie, kiedy to do siatki trafił Wiktor Patrzykąt. Po tej bramce gospodarze ruszyli do ataku i osiem minut później za sprawą Jędrzeja Drame wyrównali stan spotkania. Stolem na tę bramkę wyrównującą odpowiedział doskonale, w 36 minucie po rzucie rożnym bliski strzelenia bramki był Tomasz Kotwica. W 39 minucie Stolem ruszył z doskonałą kontrą, Paweł Sobczyński uruchomił świetnym podaniem Kamila Patelczyka, a ten pewnie w trudnej sytuacji pokonał bramkarza strzałem przy słupku. W drugiej połowie piłkarze gospodarzy chcieli jak najszybciej strzelić bramkę dającą wyrównanie. Jednak to znowu drużyna Stolema miała okazję do radości. W 54 minucie Oskar Ryk po podaniu Pawła Sobczyńskiego strzałem sprzed pola karnego wyprowadził Stolem na dwubramkowe prowadzenie. Wynik do końca meczu nie uległ już zmianie.

Skład: Żynel - Balewski, Wiśniewski, Kotwica, Patrzykąt - Jeżowski (78' Jurkowski), D. Patelczyk , Sobczyński (57' Kafka), Ryk - Wachowiak (C), K. Patelczyk (78' Sroka)
rezerwowi: Skowronek, Gawiński, Styn, Maszota
Bramki:
25' Patrzykąt (D. Patelczyk) 39' K. Patelczyk (Sobczyński) 54' Ryk (Sobczyński)