Orlik E2 i Żak F1 - sparing z Football Talents Warszawa.

Drużyny Orlik E2 i Żak F1, bo w takich kategoriach zawodnicy i zawodniczki Stolema z roczników 2013/2014 będą rozgrywać swoje mecze ligowe w nadchodzącym sezonie, rozegrały dziś wartościowy sparing z Football Talents Warszawa. Graliśmy w formule 4x15 minut, podczas tych 4 kwart padło wiele bramek, trochę więcej po stronie przeciwników ze stolicy naszego kraju, ale nie wynik był tu najważniejszy. Wciąż uczymy się gry w systemie 7 osobowym, do tej por,y prawie we wszystkich turniejach, graliśmy w systemie 5 osobowym, więc płacimy jeszcze tak zwane "frycowe", ale nawet dzisiaj widoczny był postęp i zrozumienie gry z każdą upływającą minutą. Co również ważne, nasza drużyna jest aktywna w okresie wakacyjnym, trenujemy praktycznie bez przerwy od początku lipca. W dzisiejszym meczu wzięło udział 17 zawodników Stolema!
Stolem Gniewino: Wiktor Hebel, Szymon Gołębiowski, Leon Gackowski, Bartosz Ladach, Maciej Mach, Fabian Klas, Antoni Socha, Jerzy Słowik, Igor Olchawa, Konrad Wasilewski, Jan Dettlaff, Maciej Mędrycki, Tymon Buja, Kacper Borski, Paweł Lallowski, Adrian Pranga, Dominik Nalepa