SMS Szkoła Mistrzostwa Sportowego JC1 - kolejny sukces 👏👏

⚽️⚽️Trzeci mecz w lidze wojewódzkiej zakończony rezultatem 2-0 dla SMS Stolem Gniewino. Nie mamy nic przeciwko temu, aby ta passa trwała jak najdłużej.
Tym razem naszym rywalem była drużyna AS Pomorze. Od samego początku dyktowaliśmy warunki na boisku, mieliśmy jednak problem ze stwarzaniem dogodnych sytuacji.
Rozstrzygnięcie nastąpiło w ostatnich minutach I połowy. Wówczas strzeliliśmy 2 bramki, których autorem był Michał Reszke👏👏.
W II połowie zmarnowaliśmy kilka okazji, ale rywal pod koniec meczu również stworzył zagrożenie pod naszą bramką. Brawo DRUŻYNA 🔴🟡🔵 💪💪.

SMS Stolem Gniewino - AS Pomorze 2-0 (2-0)

Skład: Potrykus, Stanasiuk, Bistram, Kwella, Małysz, Cieszyński, Reszke, Wierziński, Tabor, Szymerowski, Miedzielec oraz Wojciechowski Maks, Maciejewski, Pruchniewicz, Rumpza, Sobiecki, Kloka, Dampc.