SMS STOLEM GNIEWINO 1 vs SMS RADUNIA STĘŻYCA 2
ROCZNIK 2010

⚽️ Kolejny wartościowy sparing rocznika 2010 🙂👏.
🌨☔️W bardzo trudnych warunkach przyszło nam grać z drużyną która występuje w Lidze Wojewódzkiej.
☝️Spotkanie wyrównane, w pierwszej połowie przeważali goście, zaś w drugiej części spotkania to nasz zespół doszedł do głosu.
⚽️🥅Gola dla naszej drużyny strzelił Adam Formela 👏👏 .
🗣️ Na początku podziękowania dla zawodników, którzy w ciężkich warunkach włożyli dużo energii w to spotkanie 💪.
🙂🙂Cieszymy się z możliwości rywalizacji z drużyną występującej w Lidze Wojewódzkiej, do której aspirujemy i z satysfakcją stwierdzamy, że nie ma różnicy między zespołami - a to bardzo dobry prognostyk🙂🙂💪 .
🔴🟡🔵 (Zdjęcie z pobytu w Hiszpanii 🇪🇸🇪🇸) ❤️💛💙⚽️

Trampkarz C2 – rocznik 2009
Dwa pożyteczne sparingi rozegrał dziś rocznik 2009 🏟

‼️🔴SMS Stolem Gniewino 2-3 Błękitni Wejherowo 2010🔵
Nasz zespół w pierwszym spotkaniu gościł trzecią drużynę ligi wojewódzkiej rocznika 2010.
W pierwszej odsłonie meczu testowaliśmy system 1-3-5-2, który ostatnio trenujemy. Przed drużyną jeszcze sporo pracy, aby udoskonalić swoją wiedzę na temat tego ustawienia.
Należy docenić trud obu zespołów, które rywalizowały w bardzo trudnych warunkach pogodowych 🌧🌨🌨☔️.
Dziękujemy za mecz 💪

⚽️Bramki i asysty 🦶
1-1 Jarzyna (Wittbrodt)
2-3 Bistram
✅Skład:
Milewczyk, Dawidowski, Stefański, Tokarz, Bistram, Kieliński, Wittbrodt, Pięta, Sibiga, Jarzyna, Bawarski, Reszka, Synowiecki, Skrzypkowski

‼️🔴SMS Stolem Gniewino 4-4- SMS Radunia Stężyca 🔵
W drugim spotkaniu, podobnie jak w pierwszym, rozpoczęliśmy od gry w ustawieniu 1-3-5-2 i podobnie jak w pierwszym zabrakło w grze odpowiednich automatyzmów.
🥅🙂Cieszy fakt, że udało się zdobyć jedną bramkę, jednak do przerwy straciliśmy ich aż cztery.
Dodatkowo goście w pierwszych 40 minutach grali z wiatrem, który miał dziś spory wpływ na wydarzenia boiskowe.
Druga cześć meczu to już bardzo dobra gra w naszym wykonaniu, zakończona zwycięstwem 3-0.
Powrót do gry 1-4-3-3 i sprzyjający wiatr spowodowały, że zdominowaliśmy wydarzenia boiskowe dzięki czemu wróciliśmy do meczu, który kończy się wynikiem 4-4.
Dziękujemy za spotkanie 💪

1-2 Spławiński (Sułkowski)
2-4 Tabor
3-4 Wejher (Kowalewski)
4-4 Wejher (Baranowski)
✅Skład: Reszka, Wiśniewski, Patelczyk, Mazurek, Kowalewski, Sułkowski, Szulist, Springman, Tabor, Baranowski, Wejher, Zielonka, Czwatschka, Spławiński
🔴🟡🔵
PS. Warunki były tak niesprzyjające, że drugiego zdjęcia nie udało się zrobić.

Trampkarz C1 – rocznik 2008
Kolejne mecze towarzyskie rozegrała drużyna JC1.
Tym razem przy silnie wiejącym wietrze, zawiejach i zamieciach śnieżnych🌧🌨☔️ gościliśmy drużyny SMS Radunia Stężyca i Gryfa Wejherowo 2007/2008.

‼️ SMS Stolem Gniewino - SMS Radunia Stężyca 4-2 (1-0)
Skład:
Potrykus, Stanasiuk, Bistram, Kwella, Małysz, Rumpza, Albecki, Wierziński, Reszke, Pruchniewicz, Miedzielec oraz Wojciechowski Maks, Sobiecki. Bramki:
1-0 Pruchniewicz ⚽️ Reszke ✅
2-0 Pruchniewicz ⚽️ Wojciechowski Maks ✅
3-1 Pruchniewicz ⚽️ Miedzielec ✅
4-1 Reszke⚽️Pruchniewicz ✅

‼️ Stolem Gniewino- Gryf Wejherowo 6-0 (3-0)
Skład: Dampc, Sobiecki, Marzejon, Bladowski, Nurek, Cieszyński, Pienczyn, Osiecki, Behmke, Blok, Pleger oraz Thiel, Kloka, Wojciechowski Michał. Bramki :
1-0 Thiel ⚽️ Blok ✅
2-0 Blok ⚽️ Osiecki ✅
3-0 Thiel ⚽️ Blok ✅
4-0 Thiel ⚽️ Cieszyński ✅
5-0 Pleger ⚽️ Osiecki ✅
6-0 Thiel ⚽️ 🔴🟡🔵