Stolem II Gniewino - Sztorm Kosakowo 4-6 (3-4)

A Klasa - Stolem II Gniewino - Sztorm Kosakowo 4-6 (3-4)

Sztorm Kosakowo szybko wyszedł na prowadzenie, ale nasz zespół nie zamierzał się poddać. W pierwszej połowie meczu, mimo że goście zdobyli cztery bramki, gospodarze nie pozostali dłużni.

1:2 Wojciechowski pięknie wykonał rzut wolny, zmniejszając dystans do rywali.
2:3 Potrawka po doskonałym podaniu od Krzeszowskiego, zdołał strzelić gola, przywracając nadzieję kibicom Stolem II.
3:3 Krzeszowski nie zawiódł i po precyzyjnym zagraniu Wojciechowskiego wyrównał stan meczu.

Jednakże przed końcem pierwszej połowy, goście ponownie wyszli na prowadzenie, a wynik po 45 minutach brzmiał 3:4.

W drugiej połowie, Stolem II Gniewino walczył z całych sił o wyrównanie, ale Sztorm Kosakowo był nie do zatrzymania i zdołał zdobyć kolejne dwa gole.
4:6 Wojciechowski ponownie pokazał klasę, zdobywając bramkę z rzutu karnego.

Mimo zaciętej walki Stolem II Gniewino przegrywa z zespołem gości. Dziękujemy naszym zawodnikom za determinację i zaangażowanie! Walczyli do ostatniego gwizdka!

Skład i zmiany: Sobieraj, Stanasiuk ( 73' Nurek), Bistram, Blizna, Petryk , Małysz (65' Rumpza), Bartlewski , Wojciechowski, Krzeszowski, Thiel (73’ Kloka), Potrawka (60’ Behmke).