Sukces Drużyny rocznika 2015 na Turnieju w Lęborku.

W niedzielę, 6 marca, drużyna rocznika 2015 zagrała turniej w Lęborku i spisała się znakomicie. Nasz zespół zdobył 2 miejsce. Rozgrywki były podzielone na fazę grupową i pucharową. W grupie nasza drużyna zajęła drugie miejsce po zwycięstwie z drużyną Lew Lębork I oraz Błękitni Wejherowo II oraz minimalnej porażce z Bytovią Bytów. Tak się złożyło, że w naszej grupie 3 zespoły zdobyły po 6 punktów i finalnie do półfinału weszła drużyna z Wejherowa oraz Gniewina. W półfinale po karnych wygraliśmy z drużyną Grasz Dwumiasto. W finale ponownie spotkaliśmy się z drużyną Błękitni Wejherowo II, ale tym razem ulegliśmy 1:4. Warto wspomnieć, że Filip Zieliński został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju! Nasza drużyna wystąpiła dzisiaj w nowiutkim komplecie od King Oscar Polska dziękujemy!
Graliśmy w składzie: Filip Zieliński, Wojciech Potrukus, Szymon Gaffke, Igor Szymikowski, Jan Selonka, Hubert Stefański, Antoni Milczarek oraz Hanna Kankowska
Trener: Tomasz Dołotko
Asystent trenera: Rafał Lessnau
Kierownik drużyny: Klaudia Pełkowska