Szkoła Mistrzostwa Sportowego - IV kolejka JC1

IV Kolejka ILW JC1 i kolejne zwycięstwo naszej drużyny 💪🔴🟡🔵. Wygrywamy w Kwidzynie z miejscowym DSPN 4-0(3-0). Mieliśmy w tym meczu lepsze (trzeba przyznać, że było ich zdecydowanie więcej 😁 ) i gorsze momenty, jednak zdecydowanie wygrywamy, nie tracąc bramki ⚽️. Do przerwy prowadzimy 3-0 wykorzystując zaledwie ok. 30 % naszych dogodnych sytuacji. Po przerwie gospodarze nie mając nic do stracenia zdecydowanie zaatakowali, w konsekwencji faulowany zostaje w polu karnym zawodnik DSPN, po którym to sędzia dyktuje rzut karny. Wspaniałą interwencją popisuje się jednak Wiktor Potrykus,👌który paruje strzał z 11 m. Od tego momentu dominujemy na boisku , w skutek czego strzelamy jeszcze jedną bramkę. Bardzo się cieszymy z naszej passy i dalej ciężko pracujemy, aby trwała ona jak najdłużej. Brawo DRUŻYNA 💪💪💪💪 !!!
DSPN Kwidzyn - SMS Stolem Gniewino 0-4 (0-3)

Skład: Potrykus, Sobiecki, Bistram, Kwella, Małysz, Cieszyński, Wierziński, Reszke, Pruchniewicz, Wojciechowski Maks, Maciejewski oraz Miedzielec, Behmke, Stanasiuk, Pienczyn, Rumpza, Albecki,Dampc.