Szkoła Mistrzostwa Sportowego JC1 grupa 1; Stolem Gniewino - Jedynka II Reda 3:2(1:2)

W sobotę w Gniewinie można było zobaczyć bardzo ciekawe widowisko. Silny wiatr utrudniał grę obu zespołom. Goście dość szybko i łatwo wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Zdołaliśmy odpowiedzieć golem na 1:2 autorstwa Olafa Roppel. Świetne dośrodkowanie w pole karne z rzutu rożnego Maćka Bilińskiego, a tam Olaf uderzył głową nie do obrony. Druga połowa to ciągłe ataki na bramkę gości, ale nic nie chciało wpaśc. W koncu prostopadłe podanie Huberta Jankuniec doskonale wykorzystał Artur Wasilewski i mieliśmy remis. Minutę przed końcem bardzo dobrą kombinacyjną akcję zamknął Maciej Biliński i 3 pkt zostały w Gniewinie. Brawo drużyna!😀👍