Szkoła Mistrzostwa Sportowego: SMS Radunia Stężyca - SMS Stolem Gniewino 3:2 (2:1)

Mecz bardzo wyrównany, oba zespoły grały w innych ustawieniach, ale w podobnym stylu opartym na ataku pozycyjnym i wysokiej obronie. Intensywność meczu była na bardzo wysokim poziomie. Licznie zgromadzeni kibice mogli zobaczyć bardzo ciekawy mecz, toczony w szalonym tempie. Mieliśmy dobry plan na ten pojedynek i zawodnicy realizowali go przez całe 90 minut, za co należą im się duże brawa👏
Niestety w pierwszej części popełniliśmy dwa poważne błędy, które kosztowały nas utratę goli. Wcześniej dwukrotnie obijaliśmy poprzeczkę i kilka razy oddawaliśmy groźne uderzenia z dystansu. Do szatni, za sprawą duetu Biliński - Wasilewski, strzelamy bramkę kontaktową. W drugiej połowie mieliśmy doskonałe sytuacje na remis, ale interwencja bramkarza Raduni, a później słupek, nie pozwoliły nam się cieszyć. Po chwili gospodarze podwyższyli prowadzenie po bardzo ładnym uderzeniu, a my do końca walczyliśmy o odrobienie strat. W doliczonym czasie gola na 2:3 strzelił Alan Potrawka i niestety była to ostatnia akcja tego emocjonującego spotkania.
Gratulujemy Raduni zwycięstwa 👍
Warto nadmienić, że na mecz nie pojechał Hubert Jankuniec (choroba) i Konrad Osiecki (uraz kostki),a także filar naszej obrony David Szreder, który doznał złamania obojczyka i czeka go długa przerwa w grze dlatego też jemu dedykujemy gole z tego spotkania i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia dla ww. zawodników. 💪💪💪