Szkoła Mistrzostwa Sportowego - Sparing rocznika 2009 z Concordią Elbląg.

Pierwszy mecz w nowych barwach rocznika 2009 🤩
🔴SMS Stolem Gniewino 8:0 Concordia Elbląg🟠
Gra kontrolna z powodu dużego upału odbyła się w wymiarze 2x35minut. Nasz rocznik podzielony na dwa zespoły, które rozegrały po jednej połowie meczu tak aby każdy mógł się wykazać. Zawodnicy pokazali ogromną wole walki oraz wysokie umiejętności indywidualne dzięki czemu mimo pierwszej wspólnej gry zdominowaliśmy rywali całkowicie. Zaowocowało to zdobyciem dużej ilości bramek a w obronie zachowanym czystym kontem. Dziękujemy zawodnikom za zaangażowanie w tych trudnych warunkach 🙏🌞 W przerwach od gry odbyły się pierwsze zajęcia z trenerem przygotowania motorycznego Krystianem Patokiem. Po sporym wysiłku korzystając ze wspaniałych warunków jakimi dysponujemy na zawodników czekała regeneracja w formie zimnej kąpieli w beczce🛁 🔝
Pierwsze 35’
✅Skład: Reszka, Sułkowski, Patelczyk, Świątek, Mazurek, Słowi, Kamiński, Vlig, Springman, Falitarski, Tabor, Tokarz, Czwatschka, Baranowski
⚽️1-0 Sułkowski (Tabor)
⚽️2-0 Mazurek (Tabor)
⚽️3-0 Kamiński (Słowi)
Drugie 35’
✅Skład: Zielonka, Szulist, Wiśniewski, Dawidowski, Kowalewski, Stefański, Frankowski, Synowiecki, Małysz, Bawarski, Spławiński, Jarzyna, Wejher, Sibiga
⚽️4-0 Jarzyna (Frankowski)
⚽️5-0 Kowalewski (Frankowski)
⚽️6-0 Synowiecki (Wejher)