Trampkarz C1 - Pierwszy Mecz kontrolny

W dniu dzisiejszym drużyna Stolemu Gniewino 2007 rozegrała swój pierwszy mecz kontrolny w Nowym Roku. Przeciwnikiem był zespół AP Kowale, który w rundzie jesiennej wywalczył awans do grupy mistrzowskiej ligi wojewódzkiej.

Mecz stał na dobrym poziomie, obie drużyny zaprezentowały się z pozytywnej strony stwarzając ciekawe widowisko. Pierwszego gola po szybko rozegranym rzucie rożnym i podaniu Huberta Jankuniec zdobył po strzale głową Paweł Bojke. Drugiego gola tuż przed przerwą strzelił Norbert Lemke, wykorzystując znakomite prostopadłe podanie Macieja Bilińskiego. Popularny Bili rządził i dzielił w środkowej strefie boiska i rozegrał znakomite zawody. Do przerwy prowadzenie 2:0 i dobra gra, po przerwie goście ruszyli do ofensywy starając się odrobić straty. W nasze poczynania wkradło się sporo nerwów i niepotrzebnych strat, straciliśmy płynność w grze, ale ostatecznie wygrywamy swój pierwszy mecz kontrolny 2:1.