Udany początek czerwca A Klasy i Grup Młodzieżowych

• A Klasa
    Stolem II Gniewino - Pomorzanin Gdynia 4:1 (4:1)

Pomorzanin Gdynia rozpoczął mecz, zdobywając pierwszą bramkę, ale nasza drużyna szybko zareagowała. Thiel wyrównał wynik dzięki podaniu Wojciechowskiego. Następnie Wojciechowski pewnie wykorzystał rzut karny, dając nam prowadzenie Thiel dołożył kolejną bramkę, wykorzystując świetne podanie od Stanasiuka.
Kwella zakończył mecz strzelając przeciwnikom czwartego gola, a Stanasiuk dorzucił jeszcze jedną asystę do swojego dorobku
Wszystkie bramki padły w emocjonującej pierwszej połowie, co przesądziło o końcowym wyniku spotkania. Gratulacje dla wszystkich zawodników oraz podziękowania dla naszych kibiców za wsparcie!
Skład i zmiany: Więcek (46’ Dampc), Stanasiuk, Wachowski, Szreder (46’ Petryk), Kwella, Albecki (70’ Małysz), Wasilewski, Wojciechowski, Twarowski (60’ Bojke), Thiel, Jankuniec

• Rocznik 2009 | Liga Wojewódzka
    Stolem Gniewino - Radunia Stężyca 3:2

Radunia Stężyca otworzyła wynik spotkania. Pierwsza bramka dla Stolema padła po akcji Baranowskiego, który zdołał wykończyć podanie od Wejhera, wyrównując stan gry na 1:1. Następnie to Wejher, po podaniu od Kowalewskiego, umieścił piłkę w siatce, dając nam prowadzenie 2:1. Drużyna gości nie pozostawała dłużna, walcząc o wyrównanie i udało im się doprowadzić do remisu. Małysz, ponownie po asyście Wejhera, ustalił wynik na 3:2. Nasi piłkarze skutecznie obronili prowadzenie do ostatniego gwizdka sędziego
Brawa za zaangażowanie i wolę walki, trzymajcie tak dalej !
Skład: Zielonka, Wiśniewski, Nadvirnianskyi, Wójcik, Jankowski, Kowalewski, Sułkowski, Springman, Spławiński, Wejher, Baranowski, Śmiechura, Mazurek, Czwatschka, Wittbrodt, Tabor, Małysz, Furgała.

• Rocznik 2008
    Zatoka Puck - Stolem Gniewino 3:8 (2-5)

Mecz obfitował w emocje i bramki Już w pierwszej połowie Stolem Gniewino zdobył 5 goli, choć Zatoka Puck odpowiedziała dwoma trafieniami. W drugiej połowie drużyna gości dołożyła kolejne 3 bramki, a gospodarze zdołali odpowiedzieć tylko raz
Skład: Dombrowski, Rumpza, Bistram , Cieszyński, Małysz (46’Albecki), Kloka, Miedzielec, Kusnierczak (46’ Stanasiuk), Nurek, Behmke, Krzeszowski.

2-1 Formela (Cieszyński)
Skład: Białek-Wika, Falitarski, Stankiewicz, Sokołowski, Kamiński, Pięta, Zaremba, Godlewski, Vlig, Formela, Furgał, Dawidowski, Cieszyński, Stefański, Sibiga

• Rocznik 2011
    Stolem Gniewino - Barca Bolszewo 12:0 (4:0)

Skład: Natkański, Jóskowski, Goyke, Wojtowicz, Jankowski, Wandersleben, Wasilkowski, Labuda, Giniewicz, Jezierski, Gorczycki, Murakowski, Pryczkowski

• Turniej związkowy Orlik E2 w Bojanie

W niedzielę zagraliśmy ostatni turniej ligowy w Orliku Młodszym. Chłopcy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i ukończyli niedzielne zawody z bilansem dwóch zwycięstw, dwóch remisów i jednej porażki
Skład: Sz. Potrykus, Selonka, Roeske, Klas, Gaffke, Warych, Socha, Wieczorek, Lessnau, W. Potrykus.