🔴 Stolem Gniewino vs. Unia Janikowo – Walkower 3:0
Ta kolejka przyniosła 3 punkty bez rozgrywania spotkania ponieważ Unia Janikowo po rundzie jesiennej wycofała się z rozgrywek.

2. A Klasa

🔴 Stolem Gniewino vs. Błyskawica Reda Rekowo 2:0

Relacja Trenera Piotra Plackowskiego

W meczu na szczycie A klasy wygrywamy z Błyskawicą Reda Rekowo i dzięki temu rezultatowi nasza drużyna pozostaje w walce o miejsce premiowane awansem do klasy okręgowej.
W tym niezwykle zaciętym spotkaniu nasza drużyna została ukarana aż 9 żółtymi kartkami 🟨, a od 88 minuty graliśmy w dziesiątkę.

🥅 Bramki:
34’ Lesner
44’ Blizna

✅ Skład:
Moczadło, Mallek, Miotk, Lesner, Wiśniewski, Laddach, Zabłotni, Toczek, Hebel, Białk, Blizna
Rezerwowi: Napieraj, Olszowiec, Hebel, Plackowski

3. Junior B2 – rocznik 2007

🔴SMS Stolem Gniewino - MKS Gryf Tczew 2:1(0:0)

Relacja Trenera Tomasza Kotwicy

Trudny mecz przeciwko zespołowi, który postawił na niską obronę. Staraliśmy się na różne sposoby przedostać w pole karne gości, ale nie było to łatwe. Po przerwie dokonaliśmy kilku zmian oraz zmiany ustawienia co spowodowało, że z większą swobodą stwarzaliśmy sobie kolejne sytuacje. W tym spotkaniu zmiennicy okazali się decydujący. To pokazuje, że nie gra tylko 11 zawodników, ale liczy się każdy nawet ten , który gra kilka minut. Gratuluję chłopakom uporu z jakim dążyli do zwycięstwa".
B2 Gdańsk grupa 1 🔴🟡🔵

🥅 Bramki i asysty:
Kupc asysta Potrawka
Potrawka asysta Hinc

Skład:
Sobieraj (Dampc), Wachowski, Szreder, Wasilewski, Petryk (Kupc), Hinc (Wos), Biliński, Bojke (Vlig), Hinca (Blok), Lemke (Potrawka), Jankuniec (Piask)

🔴  AP KP Gdynia - SMS Stolem Gniewino 1:1 (0:1)

Wiedzieliśmy, że czeka nas trudna przeprawa ze względu na przewagę fizyczną przeciwnika, ale chłopcy spisali się bardzo dobrze. Dużo gry w piłkę, budowania ataków krótkimi podaniami oraz gry kombinacyjnej. Zawodnicy włożyli dzisiaj ogrom wysiłku w to trudne spotkanie, ale co najważniejsze widać było, że czerpią radość z gry. Dziękujemy naszym przeciwnikom za sportową rywalizację. 👍👏

Szymerowski asysta Stanasiuk

Skład:
Potrykus, Petryk, Bistram, Kloka, Marzejon, Stanasiuk (Sobiecki), Wos, Sobolewski (Osiecki), Blok, Szymerowski, Bhemke

4. Trampkarz C1 – rocznik 2008

🔴SMS Stolem Gniewino - AP Bałtyk Gdynia 1-5 (0-0)

Relacja Trenera Krzysztofa Jezierskiego

W niedzielne południe podejmowaliśmy AP Bałtyk Gdynia. Do przerwy nic nie zapowiadało zbliżającej się katastrofy, mecz był wyrównany i toczył się w bardzo szybkim tempie. Nie wykorzystaliśmy kilku dogodnych sytuacji. Tuż po przerwie goście wychodzą na prowadzenie po wątpliwym rzucie karnym, następnie wykorzystują dwa stałe fragmenty gry, co skutkuje naszą apatią i brakiem determinacji.
Możemy przeprosić za drugą połowę i zapewnić ,że zrobimy wszystko, aby za tydzień w Pelplinie pokazać się zdecydowanie z lepszej strony

🥅 Bramki:

1-5 Kwella

Skład:
Dampc, Bladowski, Rumpza, Kwella, Stanasiuk, Albecki, Wierziński, Małysz, Miedzielec, Reszke, Thiel, Nurek, Sobiecki, Cieszyński, Pruchniewicz, Wojciechowski Maks.

5. Trampkarz C2 – rocznik 2009

🔴SMS Stolem Gniewino vs. Jaguar II Gdańsk 4-1

Relacja Trenera Jakuba Przybylskiego:

🔝🏆Rocznik 2009 Nasi Mistrzowie 
Ostatni mecz w grupie 1 rozegraliśmy na własnym stadionie przeciwko drużynie, która jako jedyna zdołała nas pokonać w poprzedniej rundzie. Rządni rewanżu chcieliśmy przypieczętować udany sezon zwycięstwem.
Przez cały mecz oba zespoły pokazywały atrakcyjny, ofensywny futbol
oparty na ataku pozycyjnym. Przewaga fizyczna naszej ekipy sprawiła, że łatwiej dochodziliśmy do sytuacji strzeleckich, z których 4 zamieniliśmy na gole. W rundzie wiosennej wygrywamy wszystkie spotkania i zajmujemy 1 miejsce w tabeli uzyskując tym samym awans do ligi wojewódzkiej 😍💪.

🥅 Bramki i asysty 🦶
1-0 Wejher (Sułkowski)
2-0 Baranowski (Sułkowski)
3-0 Patelczyk
4-1 Wejher (Mazurek)

Skład:
Reszka, Wiśniewski, Patelczyk, Vlig, Sułkowski, Kowalewski, Wittbrodt, Szulist, Tabor, Wejher, Baranowski, Mazurek, Świątek, Spławiński, Czwatschka, Tokarz

6. Młodzik D1 – rocznik 2010

🔴 Checz Gdynia vs. SMS Stolem Gniewino1:7Relacja Trenera Michała Morgiela

W dniu dzisiejszym pojechaliśmy do Gdyni rozegrać kolejkę awansem z dnia 17 czerwca gdyż w tym terminie odbędą się Finały Ogólnopolskie w Głuchołazach.
Spotkanie z dwa lata starszymi zawodniczkami kosztowało nas sporo sił. W drugiej połowie przejęliśmy w pełni kontrolę nad spotkaniem, a ozdobą meczu był genialny strzał Damiana Małysza z rzutu wolnego . Formę strzelecką potwierdził Adam Formela - autor 4 goli.
Dziękujemy gospodarzom za umożliwienie rozegrania w dniu dzisiejszym tego spotkania

🦵 Adam Formela

Skład: Hefta, Dampc, Stankiewicz, Falitarski, Cieszyński, Kamiński, Formela, Małysz, Bobrycki
Rezerwowi: Ladach, Labuda, Bogusławski, Szulc, Kowalski, Sokołowski

7. Młodzik D2 – rocznik 2011 i 2012

Relacja Trenera Tadeusza Semmerlinga

🔴 Stolem Gniewino vs. AP Bałtyk Gdynia 0 – 4
Drużyna Młodzik D2 niestety nie zdobyła żadnej bramki z Młodzikami z AP Bałtyk Gdynia, choć rezultat do przerwy nie zapowiadał takiego wyniku.
Drużyna zagrała z wielkim zaangażowaniem to spotkanie, jednak niepełny skład dał się we znaki i miał wpływ na ostateczny wynik spotkania.

Skład:
Laddach, Budnik, Kuhr, Jóskowski, Kołsut, Labuda, Podajewski, Mach, Czoska

Rezerwowi: Cieśliński, Klisowski, Siewniak, Dosz, Walkusz, Białowąs

8. Orlik F2 i Żak F1

🔴 Sparing z Pogonią Lębork - rocznik 2014

Relacja Trenera Rafała Lessnau

W środę o 17:30 na orliku przy płycie głównej zagraliśmy sparing z naszymi rówieśnikami z lęborskiej Pogoni. W naszej drużynie wzięło udział 15 zawodników i zawodniczek podzielonych na dwie drużyny.
Obie ekipy zagrały w sumie po cztery mecze po dziesięć minut.
W ostatnim czasie pracowaliśmy nad odbiorem piłki, cieszy więc fakt, że pierwsza drużyna straciła tylko dwie bramki w czterech meczach. Staraliśmy się odbierać piłkę blisko bramki przeciwnika, co w efekcie dało nam kilka dobrych sytuacji podbramkowych. Druga drużyna straciła tych bramek kilka więcej, ale w dużej mierze w jej skład wchodzili zawodnicy, którzy zbierają dopiero doświadczenie w tego typu meczach z tak wymagającymi drużynami. Podsumowując był to bardzo pożyteczny sparing na tle bardzo dobrej drużyny. Każdy z zawodników i zawodniczek może być zadowolony ze swojej postawy. W ten weekend wyjątkowo odpoczywamy przed intensywnymi następnymi trzema tygodniami, dwóch zawodników z naszej drużyny wystąpi w turnieju gry 1x1. Z pewnością cały zespół będzie trzymać kciuki za Leona i Igora oraz za Szymona

Skład 1 drużyny
Maciej Wieczorek, Szymon Potrykus, Szymon Ladach, Bartosz Ladach, Fabian Klas, Igor Olchawa, Leon Gackowski.

Skład 2 drużyny:
Milan Iwaniec, Maciej Warych, Antoni Socha, Szymon Gołębiowski, Lena Kankowska, Hanna Kankowska, Adrian Pranga, Tymon Milian

9. Żak F2 – rocznik 2015 i młodsi

🔴 Turniej związkowy Skrzatów 2016 w Gniewinie
Relacja Trenera Tomasza Dołotki

W niedzielne południe Stolem był organizatorem związkowego turnieju skrzatów 2016. Wystąpiły trzy zespoły, zabrakło Pomorzanina Gdynia. Nasi najmłodsi zawodnicy w strukturach klubu, dwukrotnie pokonali Flautę Gdynia 💪💪💪 i dwa razy przegrali ze Sztormem Mosty, po bardzo wyrównanych meczach. Potrafimy budować składne akcje, tworzyć sytuacje bramkowe. Gramy z polotem, jednak brakuje skutecznej, odpowiedzialnej gry w obronie. Tracimy zbyt łatwo bramki, rozdając rywalom prezenty. Ogólnie świetny sprawdzian. Dziękuję Tymonowi Świerzewskiemu i Jasiowi Reszke, że pomogli drużynie, mimo iż niedawno chorowali. Zauważalny postęp z turnieju na turniej czynią Jakub Miotk i Antoni Kazimierczak. 👏👏👏