Weekend KS Stolem Gniewino 11.03 – 12.03. 2023

3 Liga KS Stolem Gniewino vs. Gedania Gdańsk 2:1

W sobotę, w ramach 19 kolejki II Grupy odbył się mecz między KS Stolem Gniewino a Gedanią Gdańsk. Gedania zajmuje obecnie 3 miejsce w tabeli.
Pierwszą bramkę meczu, po asyście Sebastiana Bartlewskiego zdobył w 23 minucie Mateusz Dampc. W 73 minucie na dwubramkowe prowadzenie wyprowadził nasz zespół Paweł Sobczyński, po asyście Adriana Liberackiego.
Gościom udało się zdobyć jedną bramkę z rzutu karnego, jej strzelcem był Wojciech Zyska. Cieszymy się ze zwycięstwa, to ważne 3 punkty dla naszej drużyny.

Skład: Leszczyński - Kotwica, Goliński, Liberacki - Tomczak, Tomasiewicz, Bartlewski (65' Wachowiak), Sobczyński, Balewski - Gułajski (75' Klarecki) - Dampc (65' Patelczyk)

Dziękujemy Gedanii Gdańsk za zdjęcia z tego spotkania.

Rocznik 2007 JUNIOR B2 vs. Jaguar Gdańsk

Drużyna rocznika 2007 Szkoły Mistrzostwa Sportowego wspaniale zainaugurowała rundę wiosenną. W Gdańsku pokonała aż 5 bramkami drużynę Jaguara.
Na ten mecz Trener Tomasz Kotwica powołał następujący skład:
Sobieraj-Wachowski, Szreder, Wasilewski, Petryk (Bojke 55'), Biliński (Blok 70'), Hinc, Hinca (Marzejon 70'), Lemke, Piask, Jankuniec (Osiecki 55').

Rocznik 2009 TRAMPKARZ C2

W ostatni weekend przed ligą zawodnicy rocznika 2009 rozegrali dwa mecze kontrolne.
✅ Pierwszy mecz odbył się w sobotni poranek z rocznikiem 2010 i było to bardzo ciekawe spotkanie, do przerwy mecz wyrównany z sytuacjami z obu stron, w drugiej połowie drużyna rocznika 2009 zagrała lepiej, przejęła inicjatywę, co zaowocowało kilkoma zdobytymi bramkami.

Sibiga Krystian 🦶

Skład: Milewczyk, Dawidowski,Weltrowski, Vlig, Tokarz, Bistram, Stefański, Pięta, Sibiga, Jarzyna, Czwatschka, Skrzypkowski, Spławiński

✅ Drugi mecz został rozegrany w niedzielę. Mieliśmy przyjemność gościć zespół Dragona Pomorze, występujący na co dzień w lidze Wojewódzkiej Juniora C2.
Ten mecz pokazał, że zawodnicy rocznika 2009 są gotowi do kolejnej rundy i z niecierpliwością czekają na pierwszy gwizdek w lidze. Spotkanie od początku było przez nas kontrolowane i zagrane na bardzo dobrym poziomie a konsekwentna gra w obronie, dobre reakcje w fazach przejściowych oraz skuteczność w ataku sprawiły, że wygraliśmy spotkanie wysoko z dobrym zespołem. Gratulacje
11-1 Baranowski (Sułkowski)

Skład: Zielonka, Reszka, Wiśniewski, Patelczyk, Mazurek, Kowalewski, Sułkowski, Wittbrodt, Spławiński, Springman, Tabor, Wejher, Świątek, Baranowski, Pięta, Czwatschka, Szulist

Żaki F2

Autor: Tomasz Dołotko
🔴 Finał turnieju Gdyńskiej Ligi Halowej.
Gniewińskie Żaki F-2 zakończyły udział w czteroetapowym turnieju GLH w Bojanie na wysokim 4 miejscu w stawce 13 drużyn.
Hubert Stefański (zawodnik meczu)

Stolem zajął 4 miejsce, zdobył 25 punktów (wygrał 8 meczów, 1 zremisował, 3 przegrał), bilans bramek 37:10, tyle samo co trzecia Jedynka Reda /porażka w bezpośrednim meczu/.